HAPIMAG 
Sea Garden Resort, Bodrum 

11. ULUSLARARASI ARENA AQUAMASTERS
YÜZME SAMPIYONASI
KONAKLAMA VE ANA SPONSORU
HAPIMAG SEA GARDEN RESORT-BODRUM

25-29 Ekim 2019 tarihleri arasında konaklayacak
tüm sporcular için geçerli olmak üzere

Kişi başı 165.- TL/gün*

(*) 3 kişilik odada tek kişi flyatıdır.

KDV, oda, kahvaltı, ögle (alkolsüz içkiler) ve aksam
yemeklerinde yerli alkollü ve alkolsüz içkiler, gün boyu
içilen çay, kahve ve mesrubat ücretsiz olacaktır.

REZERVASYONLAR İÇİN E-POSTA ADRESİ

bodrumswim@gmail.com

25-29 Ekim 2019 tarihleri arasında konaklayacak
sporcular için geçerli olmak üzere


 

 

REZERVASYONLAR İÇİN E-POSTA ADRESİ
bodrumswim@gmail.com​

0-6 yaş çocuklar ücretsiz • 7-12 yaş %50 indirimlidir 

• Yukarıda belirtilen oda fiyatları “Tam Pansiyon Plus” konseptindedir. “Tam Pansiyon Plus” konseptine, kahvaltı, öğle ve aksam yemeği dahildir. “Tam Pansiyon Plus” konsept, giriş günü öğle yemeği ile baslar, çıkış günü kahvaltı ile sona erer. Öğle yemeklerinde alınacak alkolsüz içecekler ve aksam yemeklerinde alınacak yerli alkollü ve alkolsüz içecekler fiyata dahildir. Konsept dışı
veya ilave olarak alınacak öğünler ekstra olarak
fiyatlandırılır.


• Yukarıda belirtilen fiyatlar, organizasyondan 2 gün
önce (23 ve 24 Ekim 2019) ve 2 gün sonra (30 ve 31
Ekim 2019) olmak üzere “Yarım Pansiyon” konsept ile geçerlidir. “Yarım Pansiyon” konseptine, kahvaltı ve aksam yemeği dahildir. Aksam yemeklerinde alınacak alkolsüz içecekler fiyata dahildir. Konsept dışı veya ilave olarak alınacak öğünler ekstra olarak fiyatlandırılır.


Çocuk Indirimi: 0-6 yas ücretsiz ve 7-12 yas % 50
indirimli olarak uygulanacaktır.


Iptal Prosedürü: İptal veya degisiklikler giris gününden 7 gün önce otele bildirilmek zorundadır. Giriş gününe 7 gün kala öğlen 12.00’dan sonra iptal edilen rezervasyonlar için konfirme edilen konaklamanın tamamı tahsil edilecektir, herhangi bir iade yapılmayacaktır. İptal istekleri yazılı olarak bildirilmeli ve otel tarafından onaylanmalıdır.


No-Show: Otele iptal bilgisi verilmeksizin misafirin
gelmemesi (No-Show) durumunda bütün konaklama bedeli misafirin kendisinden tahsil edilecektir, herhangi bir iade yapılmayacaktır.


Erken Çıkıs: Misafirin rezervasyon yaptırdığı tarihten erken ayrılması durumunda konfirmasyonda bildirilen günlerin hepsi ücretlendirilecektir.


Ödeme: Misafirden rezervasyon aşamasında,
konaklama bedelinin tamamı tahsil edilecektir. Ödemesi tam yapılmamıs odalar için kesin rezervasyon garantisi verilmemektedir.


Konaklama Yapmayan Sporcular: Otelimizde
konaklama yapmayan sporcular için tüm yiyecek &
içecek servisleri ekstra ücrete tabii olup, ancak öğlen saatlerinde şampiyona etkinlik alanında (çim alan/green court) yer alacak yiyecek/içecek standlarından faydalanabileceklerdir.

REZERVASYONLAR İÇİN E-POSTA ADRESİ
bodrumswim@gmail.com

KONAKLAMA İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HUSUSLAR:

REZERVASYONLAR İÇİN E-POSTA ADRESİ:

bodrumswim@gmail.com


• Otel oda talepleri yalnızca yukarıda belirtilen e-posta adresi (bodrumswim@gmail.com) üzerinden yapılacak olup, telefon yoluyla rezervasyon alınmamaktadır.

REZERVASYONLAR İÇİN E-POSTA ADRESİ: 
bodrumswim@gmail.com


• Oda rezervasyonları, sporcu ailesi veya yakınlarının sporcu ile aynı odada konaklamaları koşulu ile kabul edilecek olup, sporcu konaklaması olmayan ilave oda talepleri kabul edilmemektedir.


• Rezervasyon talepleri iletilmiş, ödeme prosedürleri tamamlanmış ve otel tarafından konfirme edilmiş rezervasyonların, mail ortamında kayda geçmesi ve arşivlenmesi için e-posta yolu ile rezervasyon yapılması uygulamasına gidilmiştir.


• Söz konusu konaklama fiyatları yalnızca

11. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları sporcuları için geçerlidir.


www.aquamasters.org adresinden, 1.5K, 3K, 5K ve 10K şampiyonalarından en az birine bireysel veya kombine olarak başvuruda bulunan ve kayıt referans numarası alan sporcuların, oda rezervasyon talep maillerinde, söz konusu referans numarasını belirtmeleri gerekmektedir.


• Şampiyona’nın son günü olan 29 Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilecek “AquaKids” yüzme etkinliğine katılacak sporcu ve ebeveynleri için konaklama tarihleri 28 Ekim 2019 giriş - 29 Ekim 2019 çıkış olarak belirlenmiştir.


• Tesisimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

İletişim. info@aquamasters.org

© 2018 Aquamasters Spor Organizasyon