top of page

 Hakkımızda 

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları vizyonu ve misyonu içerisinde yer alan yüzme sporunun farkındalığına katkıda bulunmak,yüzme sporunun her yaşta yapılabilecek çok özel bir spor olduğunu geniş kitlelere iletebilmek, yüzme sporu sevgisini yaş gözetmeksizin kitlelere  aşılamak prensipleri kapsamında vizyon partnerleri ile hayata geçirilmiştir. 

Dünya Yüzme Birliği FINA’nın ve Türkiye Yüzme Federasyonu’nun Ana Sponsoru olan ve Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nı isim sponsoru olan dünyaca ünlü Arena markasının Türkiye temsilcisi Sportive A.Ş’nin, Türkiye Yüzme Federasyonu ile hayata geçirdiği işbirliği protokolünün de bir parçası olan ‘’ Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’’ vizyon partnerleri ve değerli destekçileri ile birlikte katılımcı sporcuların sportmence yarışacakları nitelikli,güvenliğin ön planda tutulduğu,spor dolu, rekabetçi ve keyifli anlar yaşatmayı hedefleyen şampiyonalar bütünüdür.

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, sizlerin tüm özverilerinizin karşılığını alabileceğiniz bir Şampiyona olmak için hazırlanıyor. Bu Şampiyonayı destekçilerimizle birlikte herkes için muhteşem bir deneyim haline getirmek ve hepinize güvenli ve aynı zamanda rekabetçi bir Şampiyona hazırlamak için çaba gösteriyoruz.
En iyi derecenizi yapmanızı, her şeyden önce sizin keyif almanızı istiyoruz. Sevdiğiniz sporun tadını çıkarın, yarışa ev sahipliği yapan muhteşem lokasyonların tadına varın.
Bu Şampiyonaları daha özel kılmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Artık bu Şampiyona günlerini özel günler haline getirmek sırası sizde.


Hepinize keyifli kulaçlar diliyoruz.

 

vizyon_partnerleri_marmaris
vizyon_istanbul
bottom of page