Marmaris UlaşımFiyatlara dâhil olan servisler:

KDV, günlük 400 km kullanım, muafiyetli kaza sigortası (araç grubuna bağlı olmak üzere 1200 TL ve 1500 TL muafiyet uygulanır)

Tüm fiyatlara Muafiyetli Kaza Sigortası (CDW) dâhildir. Muafiyetli Kaza Sigortası çarpışma halindeki hasarları kapsar. Sigorta şartlarının yerine getirilmesi halinde, çarpışma sonucu oluşan hasarın, 1200 TL / 1500 TL 'lik kısmı müşteriye ait olmak üzere, hasarı tazmin eder. Bu sigorta çarpışma halinde olmayan (park yeri, lastik cam far) hasarları kapsamaz.

Ekstra Güvence: Tam Kaza Sigortası (Top Cover CDW)

Kaza durumunda, 1200 TL / 1500 TL' lik kiracı sorumluluğunu ortadan kaldıracağı gibi (bazı lüks araç gruplarında muafiyet sıfırlanamaz), çarpışmaya bağlı olmadan meydana gelen 1200 TL / 1500 TL .'ye kadar olan hasarları (park yeri, lastik -cam- far hasarları vb) müşteri beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır. Gruplara göre 21 TL / 29 TL gün ödenerek bu sigorta satın alınabilir.

Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama esnasında kendi adlarına düzenlenmiş bir kredi kartına sahip olmaları istenmektedir. Bu kredi kartından, kiraladıkları aracın grubuna göre değişmekle birlikte 1000 TL tutarında bir ön provizyon bloke edilebilir

Otomobilin başka bir istasyona bırakılması halinde bırakma ücreti alınacaktır.


Adres teslim ve tek yön bırakma ücretler (Marmaris ofis çıkışlı rezervasyonlar için geçerlidir):

Marmaris ve İçmeler adrese teslim/iade ücretsizdir.

Dalaman Havaalanı: 90 TL (tek yön)
Bodrum Milas Havaalanı: 170 TL (tek yön)
Akyaka / Gökova : 50 Tl (tek yön)
Antalya Havaalanı: 280 TL (tek yön)

İzmir Havaalanı: 250 TL (tek yön)

Aşırı Kir:

Kiralanan araçlar ile evcil hayvan taşınması veya araç döşemelerinin ıslak olması, döşemelerde yiyecek ve içeceklerden kaynaklanan kir ve lekelerin temizlenmesinden doğacak masraflar müşteriden tahsil edilir.