Haberler

Martı Otel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin'in mesajı

Değerli Master Yüzme Ailesi,

Açık Su Maratonlarında yüzmekten büyük keyif alan  bir  master yüzücü olarak  fırsat buldukça ben de yarışlara katılıyorum. 2010'dan bu yana  4 kez Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Maratonuna  katıldım. Her yıl  yarış biter bitmez bir sonraki  maratonu  hedefleyerek yüzme antrenmanlarımı sürdürüyorum. Yoğun iş ve seyahat tempomun içerisinde yüzmeye mutlaka yer ayırıyorum. Genelde sabahları erken saatlerde yüzmeyi tercih ediyorum, böylece güne  daha zinde başlıyor  ve iş hayatının stresini azaltmaya çalışıyorum. Yüzme sporu bedeni disipline etmek için de mükemmel bir araç, olimpik sporlar içerisinde de en gözde olanı. 

Geçtiğimiz Mayıs ayında Marmaris'imiz de başarıyla gerçekleştirilen Aquamasters Açık Su Maratonuna  iş seyahatim nedeniyle katılamamıştım. Ekim ayında Aquamasters  Cumhuriyet Kupasının  gerçekleştirileceği haberi  beni müthiş mutlu etti. Marmaris'in  en güzel mevsiminde mükemmel doğası içerisinde yüzmek  bambaşka bir keyif olacak. 

Martı Hotels & Marinas olarak Aquamasters  organizasyonuna destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye'nin ilk resort oteli olan Martı Resort De Luxe, Türkiye'nin en önemli tatil destinasyonları arasında yer alan Marmaris’in mihenk taşı ve bu öneminin avantajını da etkinlikte göreceğimize inanıyorum. Dünya ölçeğinde master yüzmenin gelişimini yakından takip ediyoruz.  Aquamasters  ile işbirliğimizdeki öncelikli hedefimiz, Marmaris'in tanıtımı açısından organizasyonun uluslararası boyutunu her geçen yıl artırarak büyütmek olacaktır.

Hepinize sağlıklı, bol kulaçlı günler dilerim.

 

Emre Narin 

Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı