Haberler

MARMARİS KISA KULVAR VE AÇIK SU YÜZME YARIŞLARI 16-19 MAYIS 2015

Master Yüzme Ailesinin Değerli Bireyleri,
 

2015 yılının gelişini kutladığımız şu günlerde, yeni yıl sürprizlerimizi sizlerle paylaşmak, düzenli olarak ilkbahar mevisiminde gerçekleştirilen ve yoğun katılımınızla adeta bir gelenek halini alan Marmaris Masterlar Yüzme Şampiyonası hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.
 

Daima sporun ve sporcunun yanında olan Marmaris Belediyesi; vizyoner bir yaklaşımla, mülkiyetinde bulunan spor tesislerinden daha üst düzeyde yararlanılabilmesi adına, spor komplekslerinden bir bölümünü, belirli süreliğine özelleştirmiş bulunmaktadır. Öncelikle Marmaris Belediye Gençlik Spor Kulübü'nün devri ile başlayan değişim süreci, Açık Hava Futbol Halı Sahaları'nın kiralanması ile devam etmiş, son aşamada da Açık Hava Tenis Kortları'nın, Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu'nun ve Kapalı Yüzme Havuzu'nun 10 yıl süre ile devriyle sonuçlanmıştır.
 

Alt ve üst yapısı itibariyle tümüyle renovasyon geçiren ve yeni yüzüyle 2015 Ocak ayında faaliyete geçecek olan Su Sporları Merkezi, yüzme sporunun hizmetinde olmaya devam edecek ve önümüzdeki 10 yıl süre ile Marmaris' te düzenlenecek organizasyonlara ev sahipliği yapacaktır.

Bu doğrultuda ilk iş olarak, Yüzme sporuna gönül vermiş bir Organizasyon Komitesi oluşturulmuş ve tüm organizasyonlarımızda Master Yuzme Ailesi'nin değerli bireylerinin Marmaris' ten mutlu ayrilmalari öncelikli hedef olarak koyulmustur.
 

Organizasyonlarımızın başlangıç noktasından gerçekleşme sürecine kadar her aşamasında desteklerini esirgemeyen Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanımız Yrd.Doç.Dr. Ahmet Mazhar Bozdoğan önderliğinde emeği geçen ve geçecek tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
 

Bu yıldan başlayarak 10 yıl süresince, yılda iki kez İlkbahar ve Sonbahar mevsimlerinde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz ve enternasyonal boyuta taşımak istediğimiz ULUSLARARASI AQUAMASTERS KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONALARI ve yeni formatıyla hazırladığımız ULUSLARARASI AQUAMASTERS AÇIK SU (OPEN WATER) MARATONU müsabakaları bu vizyonun birer parçalarıdır.
 

Organizasyonlarımıza yönelik tüm detayları www.aquamasters.org adresinden öğrenebilir, 16 oda ve 32 yatak kapasiteli konaklama imkanı da bulunan tesisimizde, yakın zamanda gerçekleştireceğimiz Master Yüzme ailesine yönelik hazırlanmış eğitim ve kamp programları ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Bu vesileyle tüm Yüzme Ailesinin yeni yılını kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz.
 

Saygılarımızla


AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONALARI 
 

ORGANİZASYON KOMİTESİ BAŞKANI

SELÇUK DEMİREL         

ORGANİZASYON KOMİTESİ 

PROF.DR.MEHMET EREM 
CEM TEKDAĞ 
TOLGA ÖCAL 
KEREM ARDA 
HÜSEYİN DERYAL
BATUR GÖKMEN 
MELİS ESKİOĞLU

Reglaman Yayınlanması ve Kayıt Başlangıç:  15 Ocak 2015