Aquamasters Hakkında

AQUAMASTERS'A DAVETLİSİNİZ !

Değerli Aquamasters Ailesi,

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarını sizlerle tanıştırdığımız ilk günden bu yana yenilikçi, özel, keyifli ve herşeyden önemlisi sporcularımızın ve ailelerinin hakettikleri değerde Şampiyonalarla sporcularımızı buluşturmaya özen gösterdik. 17-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Marmaris'te 5.kez gerçekleştireceğimiz Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonasında Aquamasters Ailesi olarak sizlerinde değerli katkılarınızla 17-20 Mayıs 2017 tarihlerinde önce PROFiLO Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonasına, ardından 20 -21 Mayıs 2017 tarihlerinde açık su etkinliklerine imza atmış olacağız.

20 Mayıs 2017 Cumartesi günü gün saat 16.00'da 2.kez gerçekleştireceğimiz '' Uluslararası Aquamasters Setur Marinas 4 x 500 mt Relay Meet / Bayrak Yarışı''nda 4 kişiden oluşan takımların toplamda 2000 mt kulaç atarak performanslarını sergileyecekleri son derece çekişmeli geçeceğini tahmin ettiğimiz bir diğer açık su etkinliğimiz olacak. Etkinliklerimize ait detayları yarışma reglamanlarında bulabilirsiniz. Kulüp sporcusu olma mecburiyeti gerektirmeyen 50 takımla sınırlandırılmış Bayrak yarışı etkinliğinin sporcularımız arasında dayanışmaya önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz. Sportmenlikleri ve yüzme sporuna olan adanmışlıklarıyla tüm yüzme camiamıza örnek olan değerli GEMİCİOĞLU ailesinin bireyleri OLCAY, SAMİ, RENİN ve EMRAH GEMİCİOĞLU bu etkinliğimizin onur konukları olarak sizlerle birlikte kulaç atmaktan mutluluk duyacaklar.

21 Mayıs Pazar günü saat 10.00'da startını vereceğimiz artık bir gelenek halini alan '' Uluslararası Aquamasters Martı Hotel Açık Su Yüzme Maratonu'' ise 1500 mt, 3000 mt ve 6000mt olmak üzere 3 farklı parkurda gerçekleştirilecektir.

Aquamasters'ın vizyonu ve misyonu içerisinde yer alan Yüzme sporunun farkındalığına katkıda bulunmak, yüzme sporunun her yaşta yapılabilecek çok özel bir spor olduğunu geniş kitlelere ulaştırabilmek, yüzme sporuna gönül vermiş her yaşta sporcularımıza deniz sevgisini aşılamak prensiplerinden hareketle son derece önemsediğimiz bir işbirliğinin anonusunu bir kez daha yapmak istiyoruz. Aquamasters olarak bundan böyle tüm etkinliklerimizde, kurulduğu günden bu yana deniz ve kıyılarımızın korunmasını ulusal bir öncelik haline getirerek gelecek nesillere, kalkınmada sürdürülebilirlik hedefine ulaşmış, yaşanabilir bir Türkiye bırakmak amacıyla çalışmalarını sürdürmekte olan DenizTemiz Derneği/ TURMEPA ile koordinasyon ve işbirliği içerisinde projeler geliştirecektir. Turmepa'nın temel ilkeleri olan;

  • Denizlerimizin ve kıyılarımızın kirlenmesini önlemek,
  • Kirlilikle mücadeleyi özendirmek, geliştirmek ve halk katılımını sağlamak,
  • Gelecek nesillere yaşanabilir sağlıklı bir ortam bırakmak.
İlkelerini tüm sporcularımızın da benimseyeceklerine ve destekleyeceklerine inanıyoruz.

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği ve koordinasyon içerisinde gerçekleştirilecek olan ''Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası'' süresince değerli destekcilerimizle birlikte sizlere keyifli anlar yaşatmaya çalışacağız.

Yaşamları boyunca yüzme sporunu daima hayatlarının bir parçası olarak gören iki değerli Master Yüzücü büyüklerimiz BEDRETTİN ARISOY ve LEVENT AKSÜT Şampiyonalarımızın onur konukları olarak sizleri Marmaris'te bekliyor olacaklar. Yaşam boyu başarı plaketlerini kendilerine hep birlikte takdim edeceğiz.

Yüzme Sporuna ve '' Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları'na destek veren tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimizi sunarız.

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları ile ilgili ayrıntılı bilgileri www.aquamasters.org web adresinden ve Aquamasters Spor Organizasyon facebook hesabımızdan iletmeye devam edeceğiz.

Aquamasters Ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde keyifli ve coşkulu günler geçirmek için hepinizi Marmaris'e bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla.

AQUAMASTERS

YÖNETİM KURULU